Např. Máme otevřeno denně od 8:00 do 16:00
cs

O nás

Zakladatelka značky /teamu ULTIMATE je Pavla Opatřil. 

Mimo to je i 

Mistryně České republiky v bodyfitness
Dvojnásobná Vícemistryně Čech v kategorii bodyfitness
Kvalifikovaný - trenér kulturistiky
- instruktor fitness
- instruktor kondičního posilování
- osobní trenér

Přečti si více zde


Celý koncept byl založen s jasným cílem vložit své dosavadní zkušenosti do produktů či služeb, tak aby co nejvíce přinášeli prospěch klientům, přesně tak jak ho přináší jí samotné.

První takový produkt je......

FITBURN (unikátní spalovač tuku)

Originální produkt, který byl vyroben závodníkem nejen pro závodníky, ale pro všechny ty, kteří chtějí ze svého úsilí při spalování tuků vytěžit co nejvíce, a nejen to . . .

Produkt se řadí mezi špičku na trhu a složením je vhodný pro ženy i muže bez rozdílu věku či provozovaného sportu. Dokonce jej doporučujeme studentům pro lepší soustředěnost při přípravě na důležité a náročné zkoušky a řidičům při vykování náročných služebních povinností, kde únava může mít katastrofický dopad. Jistě i zápasníci bojovných sportů s námi budou souhlasit, jak důležitou roli hraje forma a soustředěnost při jejich výkonu. Z tohoto důvodu i zde je tento preparát více než vhodný. Doporučujeme jej používat i v přípravách na závody ve fitness a v kulturistických kategoriích, kde užívání výše zmíněných látek je běžnou rutinou. 

Tento jedinečný produkt se opírá o osvědčené laboratorní a zdravotní výzkumy, na základě kterých byl sestaven originální koktejl všech důležitých látek, a to v absolutně nejvyšší možné koncentraci, tak abyste byli schopni komfortně nahradit jedinou tobolkou užívání velkého množství různých tobolek a přípravků, které často obsahují jen malé množství účinných látek.

Tímto šetříte nejen Váš trávicí trakt, ale v závěru i Vaše peníze, při docílení nejvyšších a nejefektivnějších účinků cíleně a velmi efektivně podporujících:

  • Spalování tuků
  • Koncentraci při vašich trénincích
  • Imunitní systém
  • Správnou krvetvorbu, cirkulaci a hlídaní hladiny cukru v krvi
  • Prokrvování cév
  • Zpomalování stárnutí buněk
  • Vstřebávání aminokyselin a jiných důležitých látek a minerálů
  • Snižování míry únavy a vyčerpání
  • Zdravou strukturu kostí a jejich odolnost.

Každý profesionální sportovec ví, že pokud chce ze sebe dostat při tréninku maximum, musí se co nejvíce na trénink soustředit. I v tom je rozdíl mezi běžnými spalovači a tímto unikátním.

Obsažená Ginkgo Biloba, která je známá pro své blahodárné účinky, především jako preparát na podporu činnosti mozku a prokrvení cév, Vám zde pomáhá hned dvakrát. V jedné rovině se soustředěností a v druhé rovině pomůže prokrvit vaše cévy, což je důležité pro účinné spalování tuků.

Ale v neposlední řadě stojí zmínit i to, že tento produkt, jako jeden z mála, disponuje i pozvolným uvolňováním účinných látek, a tak zajišťuje účinek po celou dobu tréninku. Nemá tedy tak neblaze známý efekt rychlého nástupu s následkem rychlého útlumu, který nás může zastihnout i během tréninku. Je tedy vhodný i pro nadšence a milovníky opravdu velmi dlouhého a intenzivního tréninku.

Je dokonce obohacen o některé důležité vitamíny a minerály. Za zmínku tak stojí obsažený chrom pro udržení a kontrolu správné hladiny cukru v krvi a podporu správného chodu metabolismu

Vitamin D, kterého má především v zimních měsících velký nedostatek dokonce 9 lidí z 10, jak uvádějí statistiky. Proto se doporučuje jeho příjem hlídat, neboť jeho nedostatek může mít nepříznivý vliv na funkci imunitního systému a svalů. Dostatečné množství zajišťuje zdravou strukturu kostí a jejich odolnost.

Vitamin B6 podporuje imunitní systém a podílí se na metabolismu aminokyselin. Snižuje míru únavy a vyčerpání, zvyšuje vstřebatelnost mnoha látek, aminokyselin a minerálů

Vitamin B12 pro správnou funkci krvetvorby se výrazně podílí se na syntéze DNA a ATP a je nezbytný pro správnou funkci nervového systému. Správný přísun potřebného množství tohoto vitamínu zlepšuje paměť, podporuje koncentraci, snižuje riziko chorob.

Vitamin E patří k nejdůležitějším antioxidantům. Chrání před volnými radikály, oxidačním stresem a zároveň pomáhá zpomalovat stárnutí. Nedostatek vitaminu E způsobuje neurologické potíže a snižuje obranyschopnost.

Za pomocí maximálního množství látek jako je kofein, taurin, synefrin, carcia cambogia, l-theanin, bílá vrba, kajénský pepř patří tedy mezi silné ultimátní termogenní spalovače na našem trhu.PAVLA OPATŘIL - Mistryně České republiky v kategorii bodyfitness